نحوه تحویل :

کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی و ثبت پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به طول بیانجامد.

مصرف منابع :

هر سایت روی سرور فقط اجازه استفاده از 10 درصد از منابع سرور را دارد و هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه و را فراهم نماید موظف است، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

شرایط بازگشت وجه :

سرویس های میزبانی وب تا 1 هفته دارای ضمانت عودت وجه به میزان 80 درصد مبلغ فاکتور پرداختی می باشند.

وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)

محتویات هاست ها :

محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.
در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده گروه نمی باشد.
از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا توان وب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد.
سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا 100 ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد.

نحوه بکاپ گیری :

بکاپ گیری در سرور های میزبانی توان وب به صورت هفتگی و روزانه میباشد.

نحوه تحویل :

کلیه سرور های مجازی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود که ممکن است نصب اوتوماتیک انها بین 3 الی 10 دقیقه به طول بیانجامد ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به طول بیانجامد.

شرایط بازگشت وجه :

سرور های مجازی تا 24 ساعت دارای ضمانت عودت وجه به میزان 80 درصد مبلغ فاکتور پرداختی می باشند.

وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)

محتویات سرور ها :

توان وب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات موجود در سرور های مجازی ندارد.

نوع استفاده :

از سرور های مجازی که توسط توان و ارائه میگردد به هیج عنوان نباید در زمینه های کرک ، داس و .... استفاده کرد در صورت مشاهده سرور مربوطه حذف و فرد مذکور جریمه میگردد!

نحوه بکاپ گیری :

در توان وب از سرور های مجازی هیچ بکاپی تهیه نمیشود و تمامی مسئولیت بکاپ گیری بر عهده مشتری خواهد بود!

نحوه تحویل :

سرور های اختصاصی با توجه به دیتاسنتر ارائه دهنده بین 5 الی 48 ساعت تحویل میگردند و در برخی از موارد خاص مکن است این زمان به یک هفته به طول بیانجامد.

شرایط بازگشت وجه :

طبق قوانین دیتاسنتر مورد نظر عمل میشود!

محتویات سرور ها :

توان وب مسئولیتی در مقابل محتویات سرور ها ندارد.

نوع استفاده :

باید نوع استفاده بر پایه قوانین دیتاسنتر مورد نظر باشد!

نحوه بکاپ گیری :

در توان وب از سرور های اختصاصی هیچ بکاپی تهیه نمیشود و تمامی مسئولیت بکاپ گیری بر عهده مشتری خواهد بود!

نحوه تحویل :

تحویل دامنه ها با توجه به ریجستر ان معمولا بین 1 الی 72 ساعت زمان میبرد.

شرایط بازگشت وجه :

عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط توان وب امکان پذیر نمیباشد.

رفع مسئولیت :

هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران توان وب و مسئولین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و توان وب امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین توان وب مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

سر رسید ها :

سر رسید تمامی سرویس ها یک هفته و شاید زودتر ایجاد میشوند مشتریان میزبانی وب حد اقل دو روز قبل از تاریخ سر رسید و مشتریان سرور ها حد اقل هفت روز قبل از تاریخ سر رسید موظف اند سر رسید خود را پرداخت نمایند.
در صورتی که مشتری ای قصد کنسل کردن سرور را داشته باشد موظف است یک هفته قبل از تاریخ سر رسید اطلاع رسانی را انجام دهد در غیر این صورت باید سر رسید خود را پرداخت نمیاد.